Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Aktualności

MK NAGRODZONE!

MK Systemy Kominowe nagrodzone Skrzydłami Biznesu Nasza Firma MK Sp. z o.o. –  została uhonorowana nagrodą „Skrzydła Biznesu”. Wyróżnienie to już od trzech lat trafia do przedsiębiorstw osiągających najlepsze wyniki finansowe i odznaczających się stabilnością w niestabilnych gospodarczo czasach.

czytaj dalej...

MK szkoli projektantów

Firma MK Systemy Kominowe rozpoczęła cykl szkoleń skierowanych do biur projektowych działających w branży instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej. Pierwsza tura spotkań została już przeprowadzona w województwach łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. W edycji jesiennej wezmą natomiast udział biura projektowe z Wielkopolski, Podkarpacia i Podlasia.

czytaj dalej...

MK w Joncoux Group

Z przyjemnością informujemy , że w dniu 10.05.2012 zakończyła się sukcesem procedura sprzedażowa naszej firmy. Od tego dnia właścicielem MK Sp. z o.o. stała się grupa Joncoux Group z Francji.

czytaj dalej...

Targi HEARTH&HOME Harrogate Anglia

W dniach 10-12.06.2012 nasza firma wystawiała się na targach w Anglii. To jedne z najważniejszych targów w tym kraju i uważamy, że zaprezentowaliśmy się na nich bardzo dobrze. Sczególne zainteresowanie klientów wzbudziła nasza szeroka oferta systemów kominowych. Chwalono zarówno różnorodność jak i poszczególne rozwiązania. Wiele ciepłych słów usłyszelismy też o naszym stoisku, bardzo sie podobało. Udało nam się nawiązać kilka bardzo ciekawych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują współpracą w przyszłości. GALERIA

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0