Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK na targach ISH 2015 we Frankfurcie

W dniach od 10 do 14 marca 2015 odbyły się największe targi branży instalacji.

Międzynarodowe targi ISH odbywają się co dwa lata już od ponad 50 lat, a w tym roku wzięło udział ponad 2400 wystawców z całego świata.

W trakcie targów prezentowane są produkty, technologie oraz innowacyjne rozwiązania.

W tym roku nasza firma postawiła na prezentację bogatej oferty pod hasłem: „Odkryj różnorodność”. Na stoisku przedstawiliśmy nasz bogaty przekrój produktów. Zwiedzający kierowali pierwsze kroki w stronę dachu, przez który przechodziły 3 kominy ZEN w różnych wersjach: błyszczącej, szlifowanej i dwukolorowej, w której dół komina dopasowany był do koloru elewacji domu, a góra do koloru dachu. Ten główny punkt na naszym stoisku robił duże wrażenie wśród odwiedzających, i każdy mógł znaleźć wykonanie komina najbardziej odpowiadające swojemu gustowi.

Ciekawostką jest, iż targi ISH po raz pierwszy w historii wprowadziły program współpracy z krajami partnerskimi. Polska została pierwszym z nich. Jednym z czynników takiego wyboru był fakt, że Niemcy są dla polskich firm drugim co do wielkości rynkiem zbytu.  Polska została określona jako państwo gwarantujące jakość oraz siłę innowacji.

W trakcie trwania targów prezentowaliśmy nie tylko naszą ofertę, ale również odbyliśmy wiele spotkań handlowych. Wymieniliśmy wiele cennych informacji z naszymi dystrybutorami, z instalatorami i projektantami.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0