Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK NAGRODZONE!

MK Systemy Kominowe nagrodzone Skrzydłami Biznesu

Nasza Firma MK Sp. z o.o. –  została uhonorowana nagrodą „Skrzydła Biznesu”. Wyróżnienie to już od trzech lat trafia do przedsiębiorstw osiągających najlepsze wyniki finansowe i odznaczających się stabilnością w niestabilnych gospodarczo czasach.

„Skrzydła Biznesu” to prestiżowy ranking z sektora MSP (firmy mikro, małe i średnie), którego zadaniem jest wyróżnienie firmy wiarygodnych, wyróżniających się wysokimi zyskami i stabilnością finansową.  Przedsięwzięcie zostało objęte patronatami: Dziennika Gazety Prawnej, Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Business Centre Club oraz wiele innych instytucji wspierających działania przedsiębiorców.

Nagrodzone firmy zyskują prawo posługiwania się tytułem „stabilnych przedsiębiorstw”, które pomimo dużej konkurencji i spowolnienia gospodarczego wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie.

– Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Kierownik Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Nasza firma została wybrana spośród 200 tys. przedsiębiorstw. Upewnia nas to w przekonaniu, że dotychczasowa polityka firmy, czyli otwartość na zmiany, zaangażowanie i chęć współpracy, jest właściwa. Naszym przykładem pokazujemy, że mimo trudnych czasów, da się z sukcesem prowadzić firmę.

Firma MK Systemy Kominowe nie ma zamiaru spocząć na laurach. Jej pracownicy już teraz deklarują dalszą chęć rozwoju, podbój nowych rynków, głównie Anglii i Irlandii. W najbliższych planach MK znajduje się także poszerzenie oferty o nowe rozwiązania i optymalizację dotychczasowych produktów.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0