Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK Systemy Kominowe Gepardem Biznesu

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Geparda Biznesu 2017 roku. Ten prestiżowy konkurs organizowany jest od 12 lat przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Instytutu Europejskiego Biznesu działa od 12 grudnia 2005 r. W tegorocznej edycji konkursu przebadano wyniki finansowe 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Wśród wyróżnionych znalazły się te firmy, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc.

Oprócz Gepardów Biznesu 2017, zostaliśmy wyróżnieni również w X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017  oraz  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017. Tym samym znaleźliśmy się  w grupie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju.

Dołączenie do grona Gepardów Biznesu jest ukoronowaniem 25 lat działań na rzecz branży kominowej na polskim rynku. Nasza firma została założona przez Zbigniewa Karasia i Klausa Michaelisa w 1993 roku. Dziewiętnaście lat później dołączając do Isotip – Joncoux staliśmy się częścią największej grupy producentów systemów kominowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia 227 pracowników. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny park maszynowy są gwarantami szybkiej produkcji i sprawnych dostaw produktów do wszystkich krajów europejskich.

W ofercie MK znajdują się systemy kominowe jedno-, dwu- i trójścienne, systemy do kotłów kondensacyjnych i agregatów oraz designerski system ZEN.  Prowadzimy także dział usług obróbki stali.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0