Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK Systemy Kominowe na konferencji InstalVIP

29-31 maja wzięliśmy udział w ogólnopolskiej konferencji InstalVIP, skierowanej do projektantów instalacji sanitarnych i techniki grzewczej, biur projektowych i dużych firm wykonawczych. Celem wydarzenia była wymiana opinii i doświadczeń w zakresie nowoczesnego projektowania.

 

Potrzeba i rozwój nowych technologii są dziś szczególnie zauważalne, a to sprawia, że na nas -specjalistów w dziedzinie odprowadzania spalin wciąż czekają kolejne wyzwania. Konferencja w Karpaczu pozwoliła nam dowiedzieć się więcej na tematy związane z naszą branżą, wykazać swoją wiedzą, a także wymienić poglądy z praktykami.

 

Konferencja obejmowała tematykę instalacji sanitarnych oraz techniki grzewczej. Ta druga pozwoliła nam jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności w zakresie kotłów, systemów odprowadzania spalin, źródeł energii, instalacji grzewczych, izolacji i innych. Mogliśmy tam zagłębić się m.in. w zagadnienia dotyczące energooszczędnych technologii, ekologicznych rozwiązań, systemów przeznaczonych do budownictwa mieszkalnego, jak i obiektów użyteczności publicznej.

 

Konferencja InstalVIP odbyła się w Karpaczu, gdzie zgromadzili się profesjonaliści z całego kraju.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0