Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK szkoli projektantów

Firma MK Systemy Kominowe rozpoczęła cykl szkoleń skierowanych do biur projektowych działających w branży instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej. Pierwsza tura spotkań została już przeprowadzona w województwach łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. W edycji jesiennej wezmą natomiast udział biura projektowe z Wielkopolski, Podkarpacia i Podlasia.

Szkolenia przeprowadza doświadczony pracownik MK, Krystian Siwka, który na co dzień związany jest z działem technicznym firmy oraz właściwy dla danego rejonu regionalny kierownik sprzedaży. Spotkania składają się z części dydaktycznej oraz integracyjnej, podczas której indywidualnie poruszane są zagadnienia związane z projektowaniem systemów kominowych.

– Cieszymy się, że nasi goście doceniają zaangażowanie firmy MK w działalność informacyjną, która w ich opiniach jest obecnie jedyną firmą produkującą systemy kominowe, tak mocno zaangażowaną we współpracę z projektantami – komentuje Krzysztof Słaby, kierownik sprzedaży MK. – Zapraszamy serdecznie wszystkich projektantów do udziału w szkoleniach. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt, umieścimy go na liście gości i wyślemy stosowne zaproszenie.

Na uczestników cyklu spotkań czekają kompletne materiały techniczne stworzone przez firmę MK Systemy Kominowe, m.in.: katalog techniczny, cenniki, broszury oraz płyty CD zawierające kompletne systemy w plikach dwg wraz z poglądowymi projektami instalacji kominowych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w wielkopolskim Uniejowie na przełomie września i października. Aby wziąć w nim udział należy skontaktować się z Mariuszem Ozgą pod numerem telefonu 698 673 881 lub na adres mailowy mariusz.ozga@mkzary.pl

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0