Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK- WE CARE, przede wszystkim bezpieczeństwo

MK  – przede wszystkim bezpieczeństwo

Z powodu pandemii koronawirusa, wdrożyliśmy szereg działań prewencyjnych, które pozwalają zminimalizować jego negatywne skutki. Dzięki reorganizacji pracy  możemy bez przeszkód realizować wszystkie zamówienia.

Wszystkie podjęte przez nas działania są wyrazem wyznawanej przez naszą firmę filozofii CARE

Przede wszystkim bezpieczeństwo

W trosce o naszych pracowników dbamy o ścisłe przestrzeganie zasad sanitarnych. Wszyscy pracownicy na produkcji zostali wyposażeni w maseczki oraz przyłbice. Na każdym stanowisku dostępne są płyny do dezynfekcji rąk. Produkcja została tak przeorganizowana, żeby zachować 2-metrowe odstępy między pracownikami. Na koniec zmiany, na każdym sektorze są dezynfekowane wszystkie narzędzia oraz maszyny. Pracownicy poszczególnych sektorów schodzą do szatni w odpowiednich odstępach czasowych. Wszystkie miejsca socjalne są dezynfekowane. Druga zmiana zaczyna pracę pół godziny później niż zwykle, tak, aby nie było kontaktu między zmianami. Przy wszystkich wejściach znalazły się instrukcje dezynfekcji rąk oraz płyny odkażające. Na każdym sektorze produkcyjnym widnieje tablica informacyjna wraz z instrukcjami oraz informacjami dotyczącymi bieżących spraw (nowe wytyczne itp.). Na wejściu każdy pracownik jest poddawany badaniu temperatury. Dodatkowo ekipa sprzątająca siedem razy dziennie dezynfekuje wszystkie poręcze, klamki, sanitariaty. Każdy pracownik został również wyposażony w maseczki do celów prywatnych i dla rodzin. Wszystkie osoby w wieku 60+ zostały w domach.

Zmiany na magazynie

Wprowadziliśmy także zmiany w magazynach.  Obowiązuje całkowity zakaz wejścia kierowców i osób spoza firmy. Odbiory towaru realizowane są na zewnątrz.Osoby na liniach magazynowych są zobowiązane do zachowania 2-metrowego odstępu. Pracownicy odbierają towar w rękawiczkach lateksowych, maskach lub przyłbicach. Stosujemy kwarantannę na dokumenty. Dokumenty pozostają dobę w magazynie technicznym, a następnie są skanowane i przesyłane dalej.

 

Praca zdalna

Większość pracowników biurowych korzysta z możliwość pracy zdalnej. Wszyscy są dostępni pod telefonami oraz mailami. Zapytania ofertowe oraz dobory systemów realizujemy standardowo. Dostępni są przedstawiciele handlowi i koordynatorzy inwestycji. Nic nie zmieniło się także w kwestii doboru i ofertowania naszych systemów.

W trosce o klientów

Wiemy, że prewencja to nie wszystko. Obecna trudna sytuacja sprawia, że również nasi odbiorcy wymagają wparcia. Aby wspomóc klientów w realizacji bieżących zamówień, wprowadziliśmy do odwołania niższe minimum logistyczne w wysokości 1000 zł.

#Pomagamy

Oprócz działań prewencyjnych w naszej firmie, dokładamy  również wszelkich starań, by wesprzeć tych, którzy walczą z wirusem na pierwszej linii. W tym tygodniu dostarczyliśmy maseczki higieniczne dla 105 Szpitala Wojskowego w Żarach. Wspomagamy również Dom Opieki Społecznej w Miłowicach, przekazaliśmy maski i  płyny do dezynfekcji.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0