Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MKing2 – najnowszy konfigurator zestawów kominowych

Nowa wersja MKing2 to innowacyjne narzędzie do konfiguracji systemów kominowych. Jego niebywałym atutem jest prosta obsługa i skupienie wszystkich produktów w jednym miejscu. Dzięki systemowi MKing dobór odpowiedniego komina może potrwać zaledwie 2-3 minuty!

Program MKing2 (dostępny online http://mkking.mkzary.eu) powstał z myślą o usprawnieniu pracy w hurtowniach instalacyjnych, specjalistycznych punktach sprzedaży kominów, a także firmach wykonawczych.

MKing krok po kroku

Po zalogowaniu do systemu w pierwszej kolejności wybieramy rodzaj urządzenia, z którym będzie pracować system kominowy spośród kotłów atmosferycznych na gaz, olej, drewno, pellet, kotłów kondensacyjnych dużych, średnich i małych mocy oraz kotłów na paliwo stałe – węgiel i ekogroszek. Na tym etapie do wyboru jest także tryb profesjonalny, w którym można wykonać wszystkie konfiguracje ręcznie. Wybierając tryb automatyczny,po wprowadzeniu parametrów otrzymujemy gotową ofertę.

W kolejnym kroku należy podać Typ instalacji: czy komin jest prowadzony w szachcie, czy na zewnątrz budynku (jednościenny czy izolowany). Następnie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące sposobu prowadzenia instalacji.

Po wpisaniu tych danych program wygeneruje odpowiednie dla nas rozwiązanie, zawierające wszystkie niezbędne elementy konstrukcyjne, w tym płyty dachowe, uszczelki czy obejmy łączące. Program MKing2 daje nam także podpowiedź o możliwych innych rozwiązaniach oraz umożliwia własną modyfikację.

Przy każdym zaproponowanym rozwiązaniu podana jest cena katalogowa. Ponadto otrzymamy wizualizację systemu wraz z kompleksowym opisem rozwiązania z jego wszystkimi właściwościami, takimi jak m.in.: odporność korozyjna, materiał rdzenia, maksymalna temperatura pracy oraz certyfikaty i gwarancje, które można dodatkowo pobrać w formacie PDF.

Już niebawem system MKing2 zostanie uzupełniony o możliwość składania zamówień, sprawdzania dostępności towaru i etapów realizacji.

W sprawie dostępu do programu MKing2 prosimy o kontakt z naszymi regionalnymi kierownikami sprzedaży.

 

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0