Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

SZOK-NOWOŚĆ- nowoczesna platforma zamówień

To SZOK jakie to proste!

W dobie pracy zdalnej, kiedy szybkość i łatwość działań dodatkowo zyskują na znaczeniu, na wagę złota są rozwiązania, które automatyzują zadania i oszczędzają czas klientów. Takim rozwiązaniem jest SZOK, czyli System zintegrowanej obsługi klienta.

System pozwala na samodzielne złożenie zamówienia, podgląd i śledzenie wszystkich zamówień, zarówno tych otwartych, jak i już zrealizowanych (również tych wprowadzonych przez inne platformy lub osoby z BOK). Platforma umożliwia dostęp do wszystkich szczegółów zamówienia, realizowanej wysyłki, katalogu produktów, który dobierany jest dla każdego klienta indywidualnie

Nasi Klienci sprawdzą tutaj również stan magazynowy oraz mają mozliwość podglądu wszystkich dokumentów. Dostępna jest również opcja monitorowania statusu przesyłki – platforma SZOK przekierowuje bowiem bezpośrednio do jej śledzenia. Sama obsługa systemu jest wyjątkowo intuicyjna.

MKing + SZOK = bezbłędne i szybkie zamówienie

To, co wyróżnia tę platformę, to możliwość tworzenia samodzielnych zamówień. Odbywa się to poprzez wybór elementów spośród listy dostępnych indeksów.

Ale istnieje również możliwość realizacji zamówień na podstawie ofert utworzonych w platformie MKing, która została oddana do użytku naszych klientów już jakiś czas temu. MKing pozwala skompletować system kominowy w kilka minut – należy odpowiedzieć na kilka pytań np. wybrać rodzaj urządzenia, typ instalacji, rodzaj prowadzenia komina. MKing dobiera pełen zestaw kominowy, wraz z akcesoriami.

Teraz MKing działa w połączeniu z SZOKiem – po konfiguracji systemu kominowego klient może go w prosty sposób zamówić, a potem śledzić na bieżąco postępy realizacji, aż do wysyłki z magazynu.

Przygotowaliśmy również serię filmów instruktażowych – pokazujących jak działa platforma, zostaną one wkrótce opublikowane na firmowym kanale YouTube, ale już teraz możemy podzielić się nimi wysyłając na adres mailowy.

Aby móc skorzystać z systemu, zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi kierownikami sprzedaży. W odpowiedzi wyślemy dane dostępowe oraz przeprowadzimy wstępne szkolenie z obsługi.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0