Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

Targi ISH 2017

Za nami kolejna edycja targów ISH. Na największej na świecie imprezie w branży HVAC swoje produkty i usługi zaprezentowało aż 2 482 wystawców z 61 państw. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się premierowy produkt marki MK Systemy Kominowe.

Światowi liderzy zaprezentowali swoje najnowsze produkty na 260 tys. mkw powierzchni wystawienniczej. W trakcie 5 dni do centrum wystawienniczo-targowym we Frankfurcie przybyło ponad 200 tys. branżystów, o 4 tys. więcej niż w poprzedniej edycji. Największą grupę odwiedzających stanowili przedstawiciele branż instalacji sanitarnych,  grzewczych oraz klimatyzacji. – Targi ISH rozwijają się i stają się coraz bardziej międzynarodowe.  Wyniki odzwierciedlają doskonałą atmosferę, która panowała na targach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów wydarzenia – podsumował ISH Wolfgang Marzin, Prezes Messe Frankfurt. Również wystawcy nie kryli zadowolenia z dużej liczby nowych kontaktów biznesowych.

– Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska, które w tym roku było większe niż w poprzedniej edycji targów-tym razem powiększyliśmy je o piętro, na którym prowadziliśmy rozmowy z naszymi partnerami. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z kontrahentami z całego świat, porozmawiać, omówić tematy biznesowe, a także nasze plany na kolejne lata – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu MK Systemy Kominowe. – Z punktu widzenia każdego przedsiębiorstwa możliwość wymiany opinii, wsłuchania się w potrzeby klientów i spojrzenia  na biznes ich oczami jest nie do przecenienia – dodaje.

Bardzo dużym zainteresowaniem na targach cieszył się nowy system MKD POWER, który przedstawiony był w postaci ponad 4-metrowej instalacji kominowej wraz z 2-metrowym czopuchem.

MKD POWER to izolowany, dwuścienny system do agregatorów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin, również z wykorzystaniem tzw. „bypassa” oraz jednostek kogeneracyjnych BHKW (CHP).

– Jeden z sekretów systemu tkwi w specjalnej konstrukcji rdzenia elementów czopuchowych. Ich połączenie zapinane jest obejmą, które zapobiega ewentualnej utracie szczelności pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia – aż do 5000 Pa– mówi Anna Rotkis-Dziadul. Instalatorzy, którzy już zainstalowali nasz system, chwalą go jako doskonale spasowany, a przez to łatwy w montażu.– dodaje.

Taka budowa Systemu MKD Power gwarantuje szczelność nawet przy wystąpieniu drgań. System składa się z elementów kominowych i czopuchowych. Może pracować w ciśnieniu do 5000 Pa- Klasa H1, w trybie suchym oraz mokrym, a dzięki zastosowaniu stożkowych, szczelnych połączeń nie potrzebuje uszczelek na rdzeniu i może pracować w temperaturze do 600°C .

W serwisie  YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCFUrV2nq8Rxgam5oARXnORw dostępny jest film z instrukcją montażu systemu MKD POWER.

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0