Ogólne warunki sprzedaży

Aktualności

MK w Joncoux Group

Z przyjemnością informujemy , że w dniu 10.05.2012 zakończyła się sukcesem procedura sprzedażowa naszej firmy. Od tego dnia właścicielem MK Sp. z o.o. stała się grupa Joncoux Group z Francji.

Grupa ta zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą systemów kominowych do wszystkich typów urządzeń grzewczych oraz wszelkiego rodzaju paliw (gaz, olej, drewno, pelety, biomasa). Strategiczne rynki sprzedażowe Ispotip-Joncoux  to Francja i Belgia- stąd na terenie tych krajów JONCOUX Group ma 5 zakładów przemysłowych. Każdy z tych zakładów posiada dużą autonomię, lecz pozostaje w ścisłym kontakcie z pozostałymi.Taka organizacja pozwala na dużą elastyczność i szybkość reagowania, które są niezbędne w branży budowlanej. Teraz dołączyliśmy do tego grona.

Jako, że do tej pory firma Joncoux Group nie sprzedawała na rynek polski i niemiecki, nie zmieni się nasza wypracowana przez lata strategia sprzedażowa. Nadal Polska i Niemcy to nasze dwa podstawowe rynki, na których chcemy się ciągle rozwijać. Zadanie to ułatwi teraz fakt, że możemy wymieniać doświadczenia z naszym nowym właścicielem, poszerzać w miarę potrzeb ofertę np. na systemy kominowe z tworzyw sztucznych, gdyż firma Isotip-Joncoux posiada je w swojej ofercie.

Pozostajemy przy tej samej marce, nadal będziemy się rozwijać na naszych strategicznych rynkach pod logo MK . Podstawowa oferta produktów,  jak dotychczas,  będzie aktywnie dopasowywana do Waszych potrzeb. Prezes i pracownicy naszej firmy, w tym samym składzie, będą nadal wypełniać swoje zadania. Połączenie naszych firm daje nam wszystkim szansę na rozwój i stworzenie grupy, która będzie w stanie obsłużyć klienta jeszcze bardziej kompleksowo i profesjonalnie.

http://www.joncouxgroup.com/pl/

GALERIA

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0