Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Archiwum 2016

Kupujesz komin? Dobra rada: Zapytaj fachowca!

Mnogość systemów grzewczych oraz  rozwiązań kominowych dostępnych na rynku, sprawia, że w głowie inwestora rodzi się mnóstwo pytań przed zakupem. Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że system, na który się zdecydowaliśmy spełni nasze oczekiwana?

czytaj dalej...

Jaki komin wybrać i czym kierować się podczas jego wyboru?

Komin to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Odpowiednio wykonany stanowi gwarancję bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania całej instalacji. Zarówno kominy stalowe, jak i inne systemy odprowadzania spalin muszą spełniać ściśle określone wymagania – przepisy prawne i techniczne zalecenia producenta.

czytaj dalej...

Cena stalowego systemu kominowego – co się na nią składa?

Kupując do domu sprzęt RTV lub AGD, często godzimy się z faktem, że wiąże się to ze sporym wydatkiem. Jesteśmy świadomi, że są to skomplikowane technicznie urządzenia, do tego jakość wykonania musi kosztować, przez co, nie oszczędzamy na telewizorze, lodówce czy pralce. Niestety inaczej jest w przypadku kominów…A  wbrew panującej opinii, komin to nie tylko goła blacha. Jego trwałość i jakość jest bardzo istotna. Od jego wykonania zależy nasze życie.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0