Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Archiwum 2017

Kominy izolowane – kilka słów

Komin jest nieodzownym elementem każdego budynku mieszkalnego. Dzięki rozwiązaniom systemowym możesz zapomnieć o archaicznych kominach murowanych, które nie nadają się do odprowadzania spalin z nowoczesnych urządzeń grzewczych. Obecnie najbezpieczniejszym materiałem do budowy ciągu kominowego jest stal kwasoodporna, która bardzo dobrze znosi wysokie temperatury i działanie kondensatu.

czytaj dalej...

Wkłady kominowe

Modernizacja kotłowni to ważny element prac remontowych, które należy wykonać przed rozpoczęciem kolejnego sezonu grzewczego. Utrata sprawności systemu ogrzewania często oznacza wymianę kotła i konieczność kupienia nowego urządzenia. Czy trzeba wymienić również komin? Jak uchronić się przed dodatkowymi wydatkami związanymi z przebudową systemu kominowego? Czy możliwe jest dopasowanie starych przewodów dymowych i spalinowych do nowego kotła grzewczego? Jak działają wkłady do kominów?

czytaj dalej...

System stożkowy MKD POWER

Premiera targowa: Stożkowy system kominowy MKD POWER Podczas tegorocznej edycji targów ISH 2017 – największej  na świecie imprezy z branży HVAC – marka MK Systemy Kominowe zaprezentowała nowy produkt – MKD POWER – izolowany, dwuścienny system do agregatów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin.

czytaj dalej...

Zabójczy czad – jak się przed nim uchronić?

Według danych Państwowej Straży Pożarnej tylko w ostatnim sezonie grzewczym, czyli od września 2015 do marca 2016 r. w wyniku zatrucia tlenkiem węgla zginęło 51 osób, a 2229 zostało poszkodowanych. Większość tych wypadków jest spowodowana niesprawną instalacją grzewczą oraz brakiem odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0