Ogólne warunki sprzedaży

SPIS

Archiwum 2021

Piec kondensacyjny – jaki komin wybrać do tego systemu grzewczego?

Coraz popularniejsze w naszym kraju są kotły gazowe kondensacyjne. Urządzenia te są w stanie zastąpić kilka urządzeń grzewczych, zapewnić komfort grzewczy i bezpieczeństwo – pod warunkiem, że zarówno komin, jak i przyłącze wykonane są prawidłowo. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, chcąc dobrać odpowiedni komin do tego systemu.

czytaj dalej...

Jak dobrać komin stalowy do kominka i pieca węglowego?

Zalety nowoczesnych systemowych kominów stalowych powodują, że rozwiązanie to sukcesywnie eliminuje tradycyjne kominy murowane. Kominy stalowe są dziś stosowane do montażu w tradycyjnych szachtach jako przewody spalinowe. Izolowane systemy dwuścienne można stosować do montażu na zewnątrz, a także wewnątrz budynku bez konieczności stosowania murowanego szachtu. Komin stalowy to doskonałe rozwiązanie do kominka, pieca węglowego, jak i każdego innego urządzenia grzewczego, jakie stosuje się we współczesnych budynkach i instalacjach przemysłowych.

czytaj dalej...

Kominy stalowe w wielokondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych

Systemowe kominy stalowe to doskonałe rozwiązanie do budowy trwałych zaawansowanych systemów odprowadzania spalin i wentylacji. Warto zauważyć, że rozwój systemów kominów stalowych jest efektem poszukiwań rozwiązań, które umożliwiłyby modernizację istniejących szachtów i systemów kominowych zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w wielorodzinnych. Dziś systemowe kominy stalowe stosuje się zarówno do modernizacji, jak i budowy nowych domów i obiektów różnego przeznaczenia.

czytaj dalej...

Your compare list

Compare
Usuń wszystkie
Porównaj
0